біорізноманіття

ДІЯЛЬНІСТЬ ЗА ПРОЕКТОМ

Діяльність за проектом

Матеріали цієї рубрики містять основні результати робіт в рамках проекту UNEP-GEF «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіттям у Чорнобильській зоні відчуження»

Завершено І етап робіт за проектом організації території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника та охорони його природних комплексів згідно з договором на виконання робіт  «Оцінка стану та розвитку ландшафтів, виявлення викликів та встановлення пріоритетів біосферного заповідника». Анотація до звіту Центру екологічного управління, 2018 р.

Дослідження кажанів Чорнобильської зони відчуження

Президент України доручив Кабінету Міністрів України забезпечити підтримку розвитку Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

У Києві відкрилося представництво Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

«Оцінка розподілу радіонуклідів та впливу промислових  об’єктів у Чорнобильській зоні відчуження». Звіт Інституту радіаційних вимірювань та розробок,  2018 р.

Оцінка відносної чисельності й територіального поширення рідкісних видів тварин

Сприяння рідкісним птахам, що гніздяться у великих дуплах

Оцінка чисельності й територіального поширення рідкісних птахів

Оцінка чисельності й територіального поширення коня Пржевальського

Оцінка чисельності й територіального поширення видри річкової

«Оцінка стану та тенденцій розвитку природних ландшафтів та біорізноманіття на території Чорнобильської зони відчуження». Звіт ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 2017 р. Тези звіту

«Аналіз та оптимізація систем планового та наукового радіологічного мониторингу наземних і водних екосистем в ЧЗВ». Звіт ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 2017 р.

«Статус та розвиток біорізноманіття та ландшафтів Чорнобильської зони відчуження».  Звіт про науково-дослідну роботу ДНДУ “Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології”. 2016 р.