Діяльність за проектом
Матеріали цієї рубрики містять основні результати робіт в рамках проекту UNEP-GEF «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіттям у Чорнобильській зоні відчуження»
Завершено І етап робіт за проектом організації території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника та охорони його природних комплексів згідно з договором на виконання робіт «Оцінка стану та розвитку ландшафтів, виявлення викликів та встановлення пріоритетів біосферного заповідника». Анотація до звіту Центру екологічного управління, 2018 р.
Дослідження кажанів Чорнобильської зони відчуження
У Києві відкрилося представництво Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника
«Оцінка розподілу радіонуклідів та впливу промислових об’єктів у Чорнобильській зоні відчуження». Звіт Інституту радіаційних вимірювань та розробок, 2018 р.
Оцінка відносної чисельності й територіального поширення рідкісних видів тварин
Сприяння рідкісним птахам, що гніздяться у великих дуплах
Оцінка чисельності й територіального поширення рідкісних птахів
Оцінка чисельності й територіального поширення коня Пржевальського
Оцінка чисельності й територіального поширення видри річкової
«Оцінка стану та тенденцій розвитку природних ландшафтів та біорізноманіття на території Чорнобильської зони відчуження». Звіт ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 2017 р. Тези звіту
«Аналіз та оптимізація систем планового та наукового радіологічного мониторингу наземних і водних екосистем в ЧЗВ». Звіт ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 2017 р.
«Статус та розвиток біорізноманіття та ландшафтів Чорнобильської зони відчуження». Звіт про науково-дослідну роботу ДНДУ “Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології”. 2016 р.